آنها فناوری VAR را بدون درهم ریختن یک سری معادلات به ارمغان نمی آورند


سه شنبه ۴ مرداد ۱۴۰۱ – ۲۳:۳۱

شاهزاده قلعه حالا

تهران (پانا) – مربی تیم فوتبال گلگوار گفت: تیم گلگوار از نظر داوری تیم دوم جدول رده بندی بود که از ناحیه داوری آسیب دید. البته این موضوع ۱۰-۱۲ سال است که مطرح است. فصل قبل هیچکدام، فصل قبل، ۱۱ پنالتی از ۱۳ پنالتی علیه ما بود. من فکر نمی کنم آنها VAR را بدون خراب کردن برخی معادلات بیاورند.

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران. امیر گلنوی روز سه شنبه در حاشیه این تمرین گفت: با وجود اینکه در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن را از دست دادیم، ۹۰ درصد تیم را حفظ کردیم و بازیکنان خوبی به خدمت گرفتیم. تیم فوتبال گلگوار سرجان آنچه می خواهیم خیلی از مشکلات گل گهر سیرجان حل می شود شرایط تیمی خوبی داریم امیدواریم بازیکنانی که آمدند و جایگزین شدند جای بازیکنان رفتند را بگیرند.

برای هر پست دو بازیکن آماده داریم. تفاوت فنی بین آنها زیاد نیست. در هر بازی می توانیم ۱۱ بازیکن را به زمین بفرستیم. با توجه به اینکه برخی از مسابقات لیگ برتر ۵ روز و برخی ۴ روز فاصله دارند، نگران این موضوع نیستیم و ۲۰ بازیکن آماده داریم که در شرایط خوبی هستند و به راحتی می توان آنها را تعویض کرد تا در مدت زمان کوتاهی دچار استرس نشویم. .

سرمربی گلگر سیرجان خاطرنشان کرد: در طول مسابقات باید ۳۰ مسابقه انجام دهیم. تراکتورسازی امسال نسبت به پارسال شرایط بهتری دارد و بازیکنان خوب و مربی نسبتا خوبی دارد. او بهتر از فصل گذشته است. ما باید با همه تیم ها بازی کنیم و باید تمام این ۳۰ بازی را انجام دهیم.

قلناوی گفت: دشمنان امیر قلناوی هر کاری می خواهند انجام می دهند و نمی دانم چه کسی تیمی را که فصل سوم لیگ برتر است را با پاری سن ژرمن مقایسه می کند! من از پلتفرم شما استفاده می کنم و می گویم که آماده اعلام تعداد قراردادها هستیم و از خودم شروع می کنم. به شرطی که همه باشگاه ها این کار را بکنند و مردم بفهمند که پارسال به ما دروغ گفتند و سال های قبل هم همین اتفاق افتاد. مشکلی نیست.

وی تاکید کرد: برخی از دشمنان هستند که به آخرت ایمان ندارند و خدا را نمی شناسند. هدفشون اینه که امیر گلنوی رو ببرن، اگه پارسال گولگر رو مربی نمیکردم ۲۵ امتیاز از دست نمیدادیم. به امتیاز ۱۰ نزدیک بودیم. کارهای قانونی انجام دادیم و کارت صادر شد. هر اتفاقی افتاد مشکل از جای دیگری بود اما با دیدن گلگر به عنوان سیرجان و امیرقلانی به عنوان مدیر آن گفتند این بهترین فرصت برای تسویه حساب است.

گلگر سرجان مربی می گوید: “برای فوتبال یک میلیارد تومان حقوق می گرفتید، یک خانه ۲۰۰ متری در خیابان ولینگک می خریدید، ۱۰-۱۲ سال پیش بود.” اما حالا بازیکن ۲۰ میلیارد دلار می گیرد اما نمی تواند آن خانه را بخرد و مشکل این است که کارمندان و طبقه متوسط ​​جامعه در خطر هستند. اگر ۱۰۰ میلیون یورو در خارج از کشور پرداخت کنند، کارمند می تواند با پنج هزار یورو زندگی کند.

گالووی در پایان گفت: قطر میزبان جام جهانی است. به زمین های او هم نگاه کنید، برای ما خیلی بد است که نمی توانیم VAR را وارد کنیم. این برای ما خیلی بد است. دو سه روز پیش برنامه ای را دیدم که در آن اعلام شد تیم گل گهر سیرجان از نظر داوری در رتبه دوم جدول قرار دارد که در حوزه داوری متضرر شده است. البته این موضوع ۱۰-۱۲ سال است که مطرح است. فصل گذشته هیچ، فصل قبل از آن ۱۱ پنالتی از ۱۳ پنالتی به ضرر ما بود. من فکر نمی کنم آنها VAR را بدون خراب کردن برخی معادلات بیاورند.