آنا وینتور اظهارات خود را پس از مرگ آندره لئون تالی به اشتراک می گذارد


پس از مرگ آندره لئون تالی، سردبیر سابق Vogue در روز سه‌شنبه در سن ۷۳ سالگی، آنا وینتور، رئیس سابق وی بیانیه‌ای صادر کرد و از تأثیر او بر صنعت مد به طور کلی تقدیر کرد.

بسیاری از ما امروز از دست دادن آندره را احساس می کنیم: طراحانی که او در هر فصل با اشتیاق از او لذت می برد و او را به خاطر آن دوست داشتند؛ نسل هایی که او الهام گرفت تا در این صنعت کار کند، جایی که او شخصیتی را دید که مرزها را جابجا کرد بدون اینکه فراموش کند از کجا شروع کرد. سردبیر ۷۲ ساله این مجله روز چهارشنبه در ووگ به اشتراک گذاشت: کسانی که مد و ووگ را فقط به خاطر او می دانستند.

“و فراموش نکنید، همکارانی که در طول سالیان متمادی با هر کشف جدید آندری، که او با صدای بلند و صریح در مورد آنها صحبت خواهد کرد، دائماً شروع به کار کرده اند.”

تالی در سال ۱۹۸۳ به عنوان مدیر اخبار مد براق به ووگ پیوست – در همان سال وینتور به عنوان مدیر خلاق آن منصوب شد. این زوج دوستان سریعی شدند و زمانی که وینتور در سال ۱۹۸۸ به عنوان سردبیر منصوب شد، تالی اولین مدیر خلاق سیاه پوست مگ شد، سمتی که تا سال ۱۹۹۵ حفظ کرد. از سال ۱۹۹۸ تا ۲۰۱۳، او به عنوان سردبیر دوره گرد Vogue خدمت کرد.

وینتور و تالی از پله های مت گالا در سال ۱۹۹۹ بالا می روند.
گتی ایماژ

“هیچ کس نمی تواند مردم را بیشتر از او برای جزئیات مد به ظاهر بی اهمیت هیجان زده کند. حتی ایمیل های او رویدادی بسیار مورد انتظار بود، چیزی که همه ما مشتاقانه منتظر آن هستیم.”

با این حال، از دست دادن آندری به عنوان یک همکار و دوست چیزی است که اکنون به آن فکر می‌کنم؛ غیرقابل اندازه‌گیری. او بسیار باهوش، با فرهنگ، و شوم خنده‌دار بود – همچنین بداخلاق.»

EIC Vogue اذعان کرد که رابطه این دو دارای نقاط سختی است.

“مانند بسیاری از روابطی که برای چندین دهه ادامه داشته اند، لحظات پیچیده ای وجود داشته است، اما تنها چیزی که امروز می خواهم به یاد بیاورم، تنها چیزی که به آن اهمیت می دهم مردی درخشان و دلسوز است که برای من و خانواده ام دوستی سخاوتمند و دوست داشتنی بوده است. سال‌های زیادی است و ما دلتنگ آن‌ها خواهیم بود.»

آندره لئون تالی و آنا وینتور روی فرش قرمز
این دو نفر در سال ۲۰۱۳ در اولین نمایش فیلم لی دنیلز “ساقی” حضور داشتند.
لری بوساکا

بسیاری در رسانه های اجتماعی از Vogue آمریکایی انتقاد کردند که تا اواخر صبح چهارشنبه منتظر است تا از تالی تقدیر کند. در مقابل، ادوارد انینفول، سردبیر ووگ بریتانیا ساعاتی قبل در اینستاگرام به مرگ او اعتراف کرد.

روکسان گی، نویسنده، می گوید: “وقتی در مورد این صحبت می کنیم که شغل شما هر چقدر هم که به آنها بدهید، هرگز شما را دوست نخواهد داشت، ووگ چیزی در مورد مرگ آندره لئون تالی نمی گوید و توییت کردن طبق معمول یک مطالعه موردی است. تجارت ناخوشایند.” چهچهچه در ساعات اولیه صبح چهارشنبه.

اضافه دانیل داداریو، منتقد تلویزیون Variety، حدود ساعت ۸:۳۰ صبح چهارشنبه گفت: «آندره لئون تالی در صفحه اصلی Vogue ذکر نشده است، زیرا اولین داستانی که در صفحه اصلی آنها دیدم مصاحبه دو روزه با مگان فاکس و ماشین گان کلی بود. به نقل از یکی زمانی که مجلات عالی بودند، “قحطی زیبایی وجود دارد…”

دوستی وینتور و تالی در سال های اخیر تیره شده است. پس از اینکه دومی ستاره‌های خود را در مصاحبه‌های طولانی خود در فرش قرمز در مت گالا در سال ۲۰۱۸ از دست داد، او در خاطرات سال ۲۰۲۰ خود، “Theiffon Trenches” از رئیس سابق خود انتقاد کرد و او را “بی‌رحم” و “ناتوان از مهربانی انسانی” خواند.

در همان سال، او گفت که رابطه این زوج “روی یک کوه یخ” بود و به گیل کینگ گفت: “امیدوارم این رابطه برای همیشه ادامه پیدا نکند.”رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر