آموزش قدرت تناسب اندام به قیمت ۱۰ دلار


تمرینات قدرتی یک راه عالی برای تناسب اندام و سالم ماندن است. نه تنها به عضله سازی کمک می کند، بلکه به کاهش وزن نیز کمک می کند و می تواند خطر آسیب را کاهش دهد. نشان داده شده است که تمرینات قدرتی به ایجاد فواید قلبی عروقی نیز کمک می کند! این پست وبلاگ به این موضوع می پردازد که چگونه تمرینات قدرتی می تواند شما را تناسب اندام نگه دارد، انواع تجهیزاتی که می توانید استفاده کنید، مدت زمان لازم برای انجام تمرینات ورزشی، و محل پیدا کردن باشگاه های محلی مقرون به صرفه برای اینکه مجبور نباشید برای یک دست یا پا هزینه کنید. حق عضویت!

فواید تمرینات قدرتی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. فواید آن می تواند از کاهش وزن، افزایش عضله، بهبود سیستم قلبی عروقی و کاهش خطر آسیب متغیر باشد.

تمرینات قدرتی راهی عالی برای سوزاندن کالری است! تمرینات قدرتی شامل استفاده از وزنه یا نوارهای مقاومتی است. با این دستگاه می توانید تمریناتی مانند کشش و اسکات را انجام دهید که برای افزایش قدرت عضلات بدن طراحی شده اند. این تمرینات با شدت بالا به شما کمک می کند کالری بسوزانید و لاغر شوید! شدت بسته به وزنی که استفاده می کنید متفاوت خواهد بود، اما همچنان باید در حین انجام آن احساس چالش کنید.

عضله سازی زمان می برد، اما هر چه بیشتر عضله بسازید، بدن شما بدون تلاش کالری بیشتری می سوزاند! ساختن کمی عضله می تواند به کاهش سطح چربی در سایر نواحی بدن کمک کند و در عین حال به آن ماهیچه ها نیز تعریفی ارائه دهد. شما می خواهید حداقل دو بار در هفته تمرینات قدرتی انجام دهید، اما اگر یک ورزشکار پیشرفته هستید، باید به بخشی از روتین شما تبدیل شوند.

اگر سبک زندگی پرمشغله ای دارید و همیشه نمی توانید زمان مناسبی برای ورزش پیدا کنید، سعی کنید به موقع از مدادهای خود برای ورزش استفاده کنید! تمرین لازم نیست یک ساعت طول بکشد و می توانید آن را کوتاه کنید. شما همچنان نتایج مورد نظر خود را دریافت خواهید کرد، بعلاوه زمان زیادی نمی برد.

اگر به دنبال یک باشگاه محلی برای شروع سفر تمرینی خود هستید، تناسب اندام ۱۰ دلاری باید در بالای لیست شما باشد. آنها تجهیزات و کلاس های مختلف تمرین قدرتی را ارائه می دهند تا طیف گسترده ای از سطوح تناسب اندام را در خود جای دهند و پیدا کردن چیزی که برای شما مناسب است را برای شما آسان می کند.

برای پیدا کردن یک باشگاه ورزشی در منطقه خود، از وب سایت ما www.fitnessfor10.com دیدن کنید!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر