آمازون ۵ سهم بنزین را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارزش تورم اضافی برای فروشندگان فراهم می کند


آمازون آغاز به اکتسابی ارزش‌های اضافی برای بنزین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورم اجتناب کرده اند فروشندگان پرانرژی در پلتفرم شخصی خواهد کرد – تغییری کدام ممکن است در حالی اعمال شده است کدام ممکن است غول خرید و فروش الکترونیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر نمایندگی‌های غول پیکر همراه خود افزایش ارزش‌های عملیاتی بازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پنجه ناخوشایند می‌کنند.

این نمایندگی مستقر در سیاتل ذکر شد کدام ممکن است این اضافه‌ارزش ۵ درصدی اجتناب کرده اند ۲۸ آوریل اعمال می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای فروشندگانی کدام ممکن است اجتناب کرده اند سرویس «تامین توسط آمازون» استفاده می‌کنند اعمال می تواند.

کارمزدها احتمالاً به هزینه های بهتر برای خریداران {کمک می کند} از فروشندگان ارزش ها را به مردمان منتقل می کنند.

فروشندگان شخص خاص ثالث همراه خود استفاده اجتناب کرده اند این ناخوشایند افزار می توانند سهام را در انبارهای آمازون ذخیره کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند ارائه دهندگان بار آن استفاده کنند. در نامه‌ای به فروشندگان، آمازون ذکر شد کدام ممکن است این ارزش‌ها ابدی نیستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید “مکانیسمی است کدام ممکن است به طور در عمق {در سراسر} حاضر دهندگان زنجیره تامین استفاده می‌شود” – ردیابی آشکاری به سایر ارائه دهندگان بار کدام ممکن است ارزش‌های مشابهی را اکتسابی کرده‌اند.

به گزارش رویترز، آمازون {در این} نامه ذکر شد: «ما شاهد افزایش قابل ملاحظه ارزش‌ها بوده‌ایم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در صورت امکان آنها را توسل به کرده‌ایم به همان اندازه تأثیر آن بر شرکای کالا شخصی را کاهش دهیم. در سال ۲۰۲۲، پیش بینی داشتیم همراه خود کاهش محدودیت‌های COVID-19 {در سراسر} جهان به مسکن روال بازگردیم، با این حال بنزین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورم مشکل‌های بیشتری را تحمیل کردند.

بسته های آمازون
ارزش اضافی ممکن است منجر به هزینه های بهتر برای خریداران شود.
CQ-Roll Call، Inc اجتناب کرده اند طریق Getty Images

کسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن کنندگان آمریکا به طور همان {به دلیل} تورم همراه خود ارزش های بالاتری برخورد با هستند – تورم کدام ممکن است در ماه مارس ۸.۵ سهم افزایش کشف شد کدام ممکن است حق بیمه افزایش اجتناب کرده اند سال ۱۹۸۱ بود. شاخص قیمت بنزین در ماه مارس ۱۸.۳ سهم افزایش کشف شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی اجتناب کرده اند عناصر بی نظیر افزایش تورم است. .

علیرغم ارزش اضافی، آمازون ذکر شد کدام ممکن است این سیستم اجرای آن “ادامه دارد به طور قابل توجهی کمتر اجتناب کرده اند انتخاب های متفاوت ارزش دارد.”

طبق گزارش CNBC، این نمایندگی خاطرنشان کرد کدام ممکن است ارزش های اضافی بنزین را انتخاب کنید و انتخاب کنید تورم منطقی۲۴ عرف در هر واحد {بوده است} — کمتر اجتناب کرده اند ارزش های اضافی اعمال شده توسط UPS را انتخاب کنید و انتخاب کنید FedEx.

ارزش های اضافی بنزین بیشتر و بیشتر ای {در میان} نمایندگی های پرانرژی در ارائه دهندگان بار هر دو بار رایج تبدیل می شود. نمایندگی‌های اشتراک‌گذاری استفاده Uber را انتخاب کنید و انتخاب کنید Lyft در هفته‌های جدیدترین برای کاهش فشار بر رانندگان، ارزش‌های بنزین را اکتسابی کرده‌اند.

کامیون های آمازون
آمازون ذکر شد کدام ممکن است ارائه دهندگان تکمیلی آن ادامه دارد ارزانتر اجتناب کرده اند انتخاب های متفاوت است.
بلومبرگ اجتناب کرده اند طریق گتی ایماژ

بر مقدمه فینال داده های AAA، قیمت بنزین در ماه قبلی به بالاترین درجه شخصی رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همچنان {در سراسر} ملت بالای ۴ دلار در هر گالن است.

ارزش های عملیاتی گزاف تنها خوب تأمین فشار بر آمازون را انتخاب کنید و انتخاب کنید شرکای . ضعیف {نیروی کار} {در سراسر} ملت به عذاب نمایندگی‌های غول پیکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوزاد می‌افزاید کدام ممکن است بر بالا کارمندان همراه خود نرخ بیکاری سراسری تنها ۳.۶ سهم رقبا می‌کنند.

آمازون شناخته شده به عنوان بخشی اجتناب کرده اند امتحان شده شخصی برای استفاده، معمولی دستمزد ساعتی اولین شخصی را برای کارمندان انبار به ۱۸ دلار در ساعت افزایش داد. این نمایندگی علاوه بر این برای اطلاعات‌آموزان دبیرستانی کدام ممکن است حداقل ۱۸ سال سن دارند کدام ممکن است در کل همه‌گیری کووید-۱۹ متوقف شده است، یک بار دیگر استفاده کرده است.

همراه خود سیم