آلترناتیو اطلاعاتی سپاه: تمرکز دشمن بر تخریب رهبری – پایگاه خبری مدرس


به گزارش پایگاه خبری مدرا؛ سردار سیاری ادامه داد: زمانی که دشمن متوجه شد این موفقیت ها به زودی روی میز مردم قرار می گیرد، متوجه شد که دیگر کاری از دستش بر نمی آید. او خشمگین بود و به دنبال آن بود که برنامه بی ثباتی را آغاز کند که زودتر به هدف خود برسد. یکی از دعواهای داخلی که با دشمنان خارجی انقلاب مواجه شد، گفت: حتی دشمن هم روی حوزه‌هایی مانند مسئله مردم و ارزش‌ها تمرکز کرد و امروز در حوزه ارزشی عملیات خود را انجام داد. اینکه نظام جمهوری اسلامی از ۳ حوزه تشکیل شده است، حوزه اول حوزه مردم سالاری، حوزه دوم حوزه صلاحیت و حوزه سوم حوزه دین است.

توسط نایت؛ وی تصریح کرد: نزاع داخلی می گوید ما در نزاع سال های ۱۳۸۷، ۱۳۸۷، ۱۳۸۸ و ۱۳۸۹ موفق شدیم دو حوزه جمهوری اسلامی یعنی کارآمدی و دموکراسی را از بین ببریم، اما حوزه باقی مانده و مهم، دینداری آن است. جهتی که باید روی آن تمرکز کنیم و لذا برنامه ای که برای شروع این فتنه متمرکز شد، بحث حجاب است.

و جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران تاکید کرد که فتنه می گوید مسئله حجاب موضوعی است که نظام نمی تواند آن را اعمال کند یا از آن چشم پوشی کند و فتنه دیگر می گوید که مسئله حجاب باید در کانون همه اعتراضات باشد. و اینجاست که برنامه شروع این فتنه تمرکز بر بحث فرهنگی و بحث ارزشی بود.

سردار سیاری با بیان اینکه این فتنه با همه فتنه ها فرق می کند، افزود: در فتنه ای که در دفاع مقدس رخ داد، یکی از دولت های ما تصرف شد، در فتنه ۹۶ و ۹۸ تمرکز بر موضوع بحث اقتصادی بود. اما در این فتنه جنگ احزاب است، در جنگ احزاب مشرکان و منافقین هر چه داشتند علیه دین آوردند تا اسلام را از بین ببرند، اما ۴ عنصر باعث موفقیت مسلمانان شد: یاری ماوراء الطبیعه الهی، مدیریت دفاعی. از پیامبر اسلام شجاع، امیرالمومنین (ع) و پایداری مردم مسلمان. امروز هم همه مشرکان، منافقان و ابتذال طلبان دست به دست هم داده اند تا از اجرای دین خدا جلوگیری کنند.

وی تصریح کرد: در ابتدای این فتنه شاهد آتش زدن قرآن، حسینیه و مسجد، برداشتن حجاب از سر خواهران و برداشتن عمامه از سر روحانیون بودیم. ” این کار فقط برای مقابله با ارزش های دینی ما و سرنوشت وسوسه ای است که به دلیل نارضایتی مردم از عرصه معیشتی، امسال با شروع این فتنه به خیابان ها بیایند غافل از اینکه مردم به موضوع. از دینشان جدا از مسئله نارضایتی. درست است که مردم غر می زنند و ناراضی هستند، اما هرگز موضوع نارضایتی را به مسئله دین ربط نمی دهند.

و جانشین سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دشمنان وقتی متوجه شدند کارشان پیش نمی رود سراغ مسائل اقتصادی رفتند و موضوع اعتصابات را شروع کردند و اقدام به بستن بازارها کردند و نافرمانی مدنی دیگری انجام دادند. .

سردار سیاری با اشاره به چهار راهبردی که دموکرات ها و دشمن برای فشار بر جمهوری اسلامی دنبال می کنند، گفت: راهبرد اول این است که دشمن بگوید یا ایران با ما موافق است یا کاری انجام می دهیم که با ما موافق باشد. ما که به معنای اجبار است. راهبرد دوم این است که می گویند باید آنقدر به ایران فشار بیاوریم که به جای حل مشکل هسته ای با ایران قوی کار کنند و مشکل سوم ایجاد بی ثباتی استراتژیک و فعال سازی اشتباهات مختلف است. در حال حاضر این اشتباهات هم در موضوع اقوام و هم در بحث مذاهب باعث اختلاف نظر شده است. چهارم: توسعه اقدامات خرابکارانه و در عین حال حمایت و تسلیح آشوبگران، تشدید عملیات سایبری و انجام عملیات نظامی رژیم در سایت های ما در سوریه.

وی با بیان اینکه امروز با استفاده از سلاح هایی که در سال های گذشته وارد کرده بودند، ضدانقلاب داخلی را مسلح کردند، گفت: یعنی در حال حاضر موضوع ناامنی گروه های ضدانقلاب داخلی و بحث اقتصادی که آنها روی آن هستند را داریم. از طریق اعتصاب برای تعطیلی بازارها که موضوع بحث فرهنگی با محوریت بحث دانشگاه ها نیز هست. راهبردی که در پیش گرفتیم مهم‌ترین چیزی که به آن پرداختیم، توضیحی بود که راهنما از طریق گفت‌وگوی رودررو به آن پرداخت و رودررو نمی‌شود. همه ما در این زمینه وظیفه داریم و ثانیاً دهه هشتاد و نود حدود ۱۰ سال است که در فضای مجازی زندگی می کنیم، اما امروز ایران را در فضای واقعی داریم و ایران را در فضای مجازی، امروز ایران را در فضای واقعی می بینیم و دنیا را در آن می بینیم. . جلوی او زانو بزن

و تاکید کرد: در دانشگاه های ما دانشجویی که در سال ۹۷ دانشجو شده و امسال فارغ التحصیل می شود، اگر در سال های ۹۸، ۹۹ و ۱۴۰۰ کلاس نبود، این دانشجو در این سال ها در فضای مجازی حضور داشته و در فضای مجازی دشمن است. فضا و حتی در فضای مجازی. او واقعا تلاش کرد و ما امروز باید این غفلت را جبران کنیم و این جبران نیاز به همت همه ما دارد.