آقای منشی ستاد، چیز خوبی است! آیا می دانید چگونه برنامه ریزی کنید؟ پایگاه خبری مدیریت شده


گزارش کردن پایگاه خبری مدرا; مصطفی دانده در عصر ایران نوشت:بارها نوشته ایم که مردم را در مقابل هم قرار ندهیم، اما به نظر می رسد مهم ترین هدف این مرد و ستاد عمرو بروف این است که مردم را علیه یکدیگر قرار دهند. با این کار، مردم دیگر به عنوان مأمور راهنمایی در مقابل پلیس نیستند، بلکه در مقابل یکدیگر قرار می گیرند. مسافر علیه راننده و راننده علیه مسافر!

کجای دنیا مردم به این راحتی حرف می زنند و تعریف می کنند؟

تعریف آقای عمرو منشی را با شناسه ارکان حجاب و بی حجابی نمی دانم، اما اگر این مورد هاشمی کلبایجانی دبیر ستاد عمرو با شناسنامه قبول کننده باشد. درگذشت مهسا امینی در مقر گشت ارشاد تهران در خیابان الوزیر شاهد اظهارنظرهای بسیار عجیبی از وی بودیم. او پس از مدتی سکوت و خلوت، دوباره صحبت کرد و حرف های خنده داری زد که ناظران اجتماعی را به زبان نیاورد. مگر می شود انسان با دیدن این همه پدیده اجتماعی در مقابل خود نفرت پراکنی کند؟ تاکسی ها باید جمع شوند و بعد از مدتی حرکت کنند، زیرا بسیاری از مسافران آنها دختر این سرزمین هستند و بر اساس مشاهدات سال های گذشته، حجاب معمول این زنان و دختران با تعریف شما حجاب نیست. شاید دختر و همسر یک راننده روسری همان مسافران را بر سر دارند.

پس چه کسی به شما اجازه داد که از دسترسی مردم به امکانات اجتماعی جلوگیری کنید؟ بر اساس کدام قانون آرزوی ایجاد شهروندان درجه یک و دو با حجاب را دارید؟ مردم برای خدمات و همچنین برای آن خدمات مالیات می پردازند.

هاشمی کلبایجانی در مورد بحث انتخاب صحبت کرد که نکته بسیار خوبی است. یکی از مشکلات اساسی امروز کشور ما همین انتخاب هاست. از آنجایی که نمی‌دانند کجا وارد دانشگاه تهران شوند یا از کجا خارج شوند و یا در شهرستان‌ها نماز جمعه برگزار می‌شود، کارشناسان در مراحل جذب رها شدند و سایر افراد فاقد صلاحیت برای این سمت به وزارتخانه رفتند.

به همین دلیل است که وزیر آموزش و پرورش در ابتدای دولت ریاست جمهوری راهپیمایی اربعین را در برنامه روزانه خود به مجلس داد!

و بهتر است دبیر ستاد معروف عمره و البته رئیس آن حجت الاسلام صدیقی امام جماعت موقت تهران به جای طرح ریزی های عجیب، پاسخگوی رفتار و تصمیمات خود در این دوره باشند.

کیست که نداند حساسیت های فراوان نسبت به گشت ارشاد در کشور از زمانی شروع شد که این مرد هر روز از حجاب و گشت ارشاد صحبت می کرد. کاش ایشان مثل دو سه هفته گذشته ساکت می ماند، تا زمانی که فکر می کردیم ایشان در چشم ها ناپدید شده است.