آشوبگران فلسطینی مقبره یوسف را تخریب کردند


افسران فلسطینی روز یکشنبه گفتند کدام ممکن است در بحبوحه نبرد ها بر بالا عالی سری حمله ها مرگبار اعراب را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطینی ها در اسرائیل، شورشیان فلسطینی عالی وضعیت مقدس یهودیان را در کرانه باختری ویران کردند.

به آگاه سرتیپ سخنگوی نظامی رژیم صهیونیستی، حدود ۱۰۰ فلسطینی اواخر عصر شنبه {به سمت} مقبره یوسف در شهر نابلس نشانه کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته اجتناب کرده اند متفرق شدن آن را به منقل کشیدند. ژنرال ران کوچاو به رادیو نظامی اسرائیل ذکر شد.

به گزارش جروزالم پست، عکسها بخش هایی اجتناب کرده اند مقبره آسیب دیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذغالی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این آسیب به حداقل یک لوستر آویزان شده بالای آن، عالی مخزن آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی کابینت {الکتریکی} را نماد می دهد.

نخست وزیر نفتالی بنت ذکر شد: «ما بسیاری از اینها حمله به وضعیت مقدس برای ما را نخواهیم پذیرفت، به طور قابل توجهی در آستانه عید فصح». به آشوبگران می رسیم در واقع، چون آن است در همه زمان ها انجام می‌دهیم، آنچه را کدام ممکن است آنها ویران کرده‌اند، دوباره کار کردن خواهیم کرد.»

آشوبگران فلسطینی مقبره یوسف را در نابلس تخریب کردند، 10 آوریل 2022.
این عکسها بخش هایی اجتناب کرده اند مقبره را آسیب دیده را انتخاب کنید و انتخاب کنید نابود شد نماد می داد.
شورای جهان ای سامره

یایر لاپید وزیر خارجه اسرائیل نیز تخریب این وضعیت مقدس را محکوم کرد.

حمله به اماکن مقدس مرکز افراد را مورد حمله مکان ها. لاپید توییت کرد. ما عاملان را به پای میز محاکمه خواهیم آورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبر یوسف را بازیابی خواهیم کرد.»

بنی گانتز، وزیر حفاظت این ملت، خسارات وارده را “فوق العاده قابل توجه” توضیح دادن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است “پیام تندی {در این} باره به تشکیلات خودگردان فلسطین کشتی کرده است.”

یک زن یهودی افراطی ارتدوکس در اوایل دوشنبه 30 می 2011 در مقبره یوسف در شهر نابلس کرانه باختری دعا می کند.
حدود ۱۰۰ فلسطینی {به سمت} مقبره یوسف در شهر نابلس راهپیمایی کردند.
AP Photo / سباستین شاینر
یک سرباز اسرائیلی در حالی که صدها مؤمن سالگرد مرگ یوسف را جشن می گیرند، در 4 ژوئیه 2011 در نابلس، در مقبره یوسف دعا می کند.
فلسطینی ها قبر یوسف را در گذشته اجتناب کرده اند متفرق شدن منقل زدند.
اوریل سینا / گتی ایماژ

محل کار محمود عباس، رئیس‌جمهور فلسطین اظهارنظری بلافاصله چاپ شده نکرده است.

یهودیان معتقدند این مقبره محل دفن پدرسالار کتاب مقدس یوسف است، در حالی کدام ممکن است مسلمانان می گویند این مقبره محل قبر عالی بالاتر است. اگرچه این مقبره توسط دست تشکیلات خودگردان فلسطین است، با این حال نمازگزاران یهودی چندین بار در سال همراه خود توافق نیروهای امنیتی فلسطین به این وضعیت اسکورت می شوند.

حمله به این قبرستان در بحبوحه اعتراضات پس اجتناب کرده اند آن صورت گرفت کدام ممکن است عالی تروریست فلسطینی روز پنجشنبه در تل آویو گرفتن کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه نفر را کشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراوان تولید دیگری را زخمی کرد.

نیروهای امنیتی اسرائیل پس از حمله تروریستی مشکوک در خیابان دیزنگوف به دنبال تیراندازان هستند
نیروهای امنیتی اسرائیل پس اجتناب کرده اند عالی حمله تروریستی نامشخص در جاده دیزنگوف، ۷ آوریل ۲۰۲۲، جستجو در تیراندازان هستند.
ایلیا یفیموویچ/Image Alliance اجتناب کرده اند طریق Getty Images
افسران پلیس پس از یک حمله مسلحانه در تل آویو، اسرائیل در 7 آوریل 2022 اقدامات امنیتی را در خیابان دیزنگوف انجام می دهند.
افسران پلیس پس اجتناب کرده اند عالی حمله مسلحانه در تل آویو، اسرائیل در ۷ آوریل ۲۰۲۲ اقدامات امنیتی را در جاده دیزنگوف انجام می دهند.
مصطفی الخاروف/ خبرگزاری آنادولو اجتناب کرده اند طریق گتی ایماژ

قربانیان اجتناب کرده اند جمله ۱۴ نفری بودند کدام ممکن است اجتناب کرده اند اواخر ماه مارس در یک واحد سری حمله ها عربی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فلسطینی {در این} ملت کشته شدند، کدام ممکن است برای ادغام کردن عالی شخص فلسطینی ۲۷ ساله اجتناب کرده اند کرانه باختری اشغالی بود کدام ممکن است ۵ نفر را در خیابانی شلوغ در حومه تل آویو کشت. . بنی براک.

در همین جاری، بیش اجتناب کرده اند ۲۰ فلسطینی کدام ممکن است متنوع اجتناب کرده اند آنها شبه ارتش بودند، توسط نیروهای اسرائیلی اجتناب کرده اند ژانویه کشته شدند.

فشار ها در حالی مرتفع است کدام ممکن است ماه مبارک رمضان امسال همراه خود عید فصح یهودیان همزمان شده است.

اسرائیلی ها پس از تیراندازی در خیابان دیزنگوف شمع روشن می کنند
اسرائیلی ها در پی حمله گرفتن در جاده دیزنگوف در ۸ آوریل ۲۰۲۲ شمع روشن می کنند.
ژاک گیز/ خبرگزاری فرانسه اجتناب کرده اند طریق گتی ایماژ

همراه خود سیم