آرتم چیگوینتسف پس از ترک تور “DWTS” همچنان با ذات الریه مبارزه می کند.


آرتم چیگوینتسف به این زودی ها به پیست رقص برنمی گردد.

نزدیک به دو هفته پس از اعلام ترک تور «Dancing With the Stars» به دلیل «مشکلات غیرمنتظره سلامتی»، این مرد ۳۹ ساله سرانجام دلیل خروج سریع خود را فاش کرد.

چیگوینتسف در استوری اینستاگرام خود در روز پنجشنبه گفت: سلام به همه، فقط می‌خواستم یک به‌روزرسانی کوچک در مورد سلامتی خود به شما ارائه دهم. “بنابراین من دیروز دوباره عکسبرداری اشعه ایکس انجام دادم، و هنوز هم از نظر ذات الریه مثبت بود، بنابراین من تازه یک سری آنتی بیوتیک دیگر دریافت کردم. این البته شماره دو است.”

“امیدوارم این شخص جادو را انجام دهد و این ترفند را انجام دهد تا ذات الریه را از ریه های من بیرون بکشد. اینجا جایی است که من هستم. امیدوارم همه سالم و سلامت باشند.”

آرتم چیگوینتسف و ملورا هاردین
آرتم چیگوینتسف و شریکش ملورا هاردین برای DWTS در سال ۲۰۲۱ با هم رقابت خواهند کرد.
ABC از طریق Getty Images

چیگوینتسف اعلام کرد که در تاریخ ۲۰ ژانویه از تور “DWTS” کنار می رود، اما در آن زمان هیچ جزئیاتی در مورد مسائل سلامتی خود فاش نکرد.

او در آن زمان در شبکه های اجتماعی نوشت: “زمانی که من تا کنون در این تور گذرانده ام بسیار عالی بوده است – متاسفانه به دلیل برخی مسائل غیرمنتظره سلامتی مجبور شدم مدتی از تور دور باشم.” “هدف من این است که هر چه سریعتر بهبود یابند تا بتوانم بار دیگر به گروه بازیگران و عوامل این تور شگفت انگیز بپیوندم. از صبر و درک شما متشکرم.”

آرتم در اینستاگرام از خروج غیرمنتظره خود از نمایش خبر داد.

در آن زمان، طرفداران و همکاران DWTS بخش نظرات او را با آرزوهای خوب پر کردند.

مرد جوان گلب ساوچنکو در “DWTS” نوشت: “لطفا احساس بهتری داشته باشید، همه ما بسیار دلتنگ شما هستیم و برای شما آرزوی بهبودی داریم.”

یکی از طرفداران نگران اضافه کرد: “هوادارانت به تو فکر می کردند! مراقب خودت باش ❤️.”

حتی همسر چیگوینتسف، ستاره WWE، نیکی بلا، با صدای ساده “❤️” وارد شد.

این زوج از سال ۲۰۱۹ با هم بودند و در نوامبر ۲۰۲۰ نامزد کردند. آنها با ماتیو ۱۸ ماهه مشترک هستند که با خوشحالی جام Mirrorball Chigvintsev را در سال ۲۰۲۱ شکست.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر